​Максим Куций здійснив робочу поїздку до Білгород-Дністровського району

13 серпня 2020, 16:25
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Керівник Одеської облдержадміністрації Максим Куций здійснив робочу поїздку до Білгород-Дністровського району та зустрівся з місцевими мешканцями. У заході також взяли участь керівники правоохоронних органів та ДСНС області, а також представники профільних департаментів ОДА.

«Мешканців дуже турбує консолідація зусиль для розвитку туризму, зокрема створення більшої кількості інклюзивних пляжів, адже до Затоки, Сергіївки та Приморського приїжджає чи не вся Україна. Поставили собі як одне з першочергових завдань інтенсифікувати створення інфраструктури на пляжах, адаптованої для потреб людей із інвалідністю», — зазначив Максим Куций.

За словами керівника ОДА, нагальним питання для людей є й розвиток дорожньої інфраструктури – будівництво та ремонт доріг, переходів, світлофорів.

«Разом із головою обласної служби Укравтодору триматиму це питання на особливому контролі. А за два роки маємо повністю відремонтувати дорогу Білгород-Дністровський — Монаші, яка належить до нашого плану стратегічного будівництва на найближчий час», — додав Максим Куций.

Крім того, білгород-дністровці висловили гостру потребу в будівництві нових електричних підстанцій, оскільки наявна РЕС не відповідає потребам району. Одеська ОДА шукатиме способи для розв’язання зазначених проблем.