Максим Куций здійснив робочу поїздку до Біляївського району

13 липня 2020, 16:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций здійснив робочу поїздку до Біляївського району та зустрівся з місцевими мешканцями.

У заході взяли участь представники правоохоронних органів, ДСНС області та профільних департаментів ОДА. Жителі мали змогу адресно поставити запитання та отримати відповіді. Серед головних тем — посуха та будівництво шкіл.

«Гостро стоїть питання будівництва нових шкіл у районі. У Біляївці втілюється президентська програма «Велике Будівництво» і восени в місті має відкритися нова школа. Докладаємо всіх зусиль, аби першого вересня діти пішли до нових класів», — розповів Максим Куций.

Щодо посухи — очільник області заявив, що наразі ОДА разом із Міністерством економіки, торгівлі та сільського господарства мобілізує всі сили, аби допомогти аграріям. Окрім фінансового відшкодування, йдеться про впровадження зрошувальних систем на території району.

Окрему увагу керівник ОДА привернув до роботи садочків у районі в умовах адаптивного карантину.

Голові РДА Василю Самокишу та голові ОТГ доручили відкрити чергові групи у дитячих садках у Великій Долині. В дошкільних закладах планується організувати безпечні умови для вихованців та персоналу. До цього садки були зачинені на карантин рішенням місцевої влади.

Також під час зустрічі йшлося про можливість створення нової поліцейської станції в місті Теплодар. Керівник Нацполіції в Одеській області Олег Бех розгляне це питання для новоствореної міської громади.

Окремо зупинилися на питаннях дорожньої інфраструктури. До Біляївської ОТГ найближчим часом буде передано ваговий комплекс, аби захистити дороги від руйнування перевантаженими фурами.

Наразі у селищах Хлібодарське та Нерубайське планується відериття амбулаторій.
Триває процес комплектування закладів сучасним медичним обладнанням.

Також говорили про збереження унікального національного парку та туристичний розвиток Біляївської громади. Керівник Одеської ОДА зазначив, що найгостріші питання заплановано вирішити найближчим часом.