Максим Куций разом із народними депутатами та депутатами обласної ради обговорили питання соціально-економічного розвитку та об’єднання громад

21 листопада 2019, 11:55
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций, представники Одеської обласної ради та Верховної Ради окреслили перелік пріоритетних проєктів соціально-економічного розвитку, які необхідно реалізувати на Одещині протягом 2020 року за рахунок бюджетів усіх рівнів.

За дорученням Кабінету Міністрів були проведені консультації з представниками громадськості та депутатами щодо змін проєкту перспективного плану формування територій громад регіону. Наразі відповідний план, затверджений урядом у 2015 році, охоплює лише 34,3 % території регіону. Проєкти зміни до плану формування громади має вберегти область від утворення недофінансованих та не укомплектованих об’єднаних територіальних громад.

«Перспективний план має стати основою майбутнього адміністративно-територіального устрою базового рівня громад, на підставі якого формуватиметься в подальшому районний рівень. У процесі підготовки проєкту перспективного плану ми маємо враховувати моделювання мереж надання публічних сервісів і послуг. Задля розробки ефективного пакету змін пропоную створити робочу групу, до якої увійдуть народні депутати» — підкреслив Максим Куций.

Зазначимо, що робоча група буде працювати впродовж наступних трьох тижнів. Зміни до проєкту перспективного плану формування територій громад Одеської області планується затвердити до 10 грудня.