Максим Куций перевірив готовність аеропорту щодо запобігання коронавірусу

27 лютого 2020, 18:25
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций перевірив міжнародний аеропорт «Одеса». Наразі там відбувається моніторинг пасажирів, які прибули до нашого регіону, з метою недопущення коронавірусу.

Для перевірки залучили прикордонників, медиків, епідеміологів та інших спеціалістів. Наразі перед ними стоїть головна задача — зробити все необхідне, аби не допустити поширення коронавірусу на Одещині. При перевірці пасажири пройшли спеціальний температурний скринінг, а також комплекс інших протиепідеміологічних заходів.

«Міжнародний аеропорт «Одеса» приведено до повної готовності по недопущенню коронавірусу. Пасажирів усіх рейсів перевіряють медики у спеціальних костюмах. Тимчасовий температурний скринінг — один із планових заходів з запобігання поширення хвороби», — зазначив Максим Куций.

За словами спеціалістів, в разі виявлення симптомів захворювання або у разі підвищеної температури будь-якого пасажира, його оглянуть та візьмуть у нього аналізи.

Наразі Одеська обласна державна адміністрація координує діяльність всіх служб та спеціалістів на пропускних пунктах регіону.