Максим Куций передав бригадам «швидкої допомоги» ключі від 85 авто

20 травня 2020, 10:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Бригади Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф отримали ключі від 85 автомобілів швидкої допомоги. Про це повідомив керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций.

«Тепер наш регіон повністю укомплектований сучасними автомобілями швидкої допомоги двох класів: 45 машин класу "С" з апаратами ШВЛ та 85 машин класу "В" із сучасним реанімаційним обладнанням. Техніка вже відправилася до всіх районів Одещини», – зазначив Максим Куций.

Наразі в умовах пандемії головним пріоритетом для облдержадміністрації залишається збереження життя та здоров’я як звичайних громадян, так і медиків. Саме вони знаходяться на передовій і потребують підтримки найбільше.

Для довідки. Комплектація машин: портативний кисневий балон, ноші (каталка), пульсоксиметр портативний плюс елементи живлення, глюкометр, дефібрилятор – монітор, капнограф, електрокардіограф, багатоканальний портативний із можливістю телеметричної передачі ЕКГ-сигналу, інфузійний пристрій поршневого типу, мішок дихальний реанімаційний, небулайзер, холодильний транспортний для зберігання медикаментів та льоду.