Максим Куций: «Одещина посилить дії у боротьбі з домашнім насильством»

21 лютого 2020, 11:10
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Одеська область посилить дії у боротьбі з домашнім насильством. Про це зазначив керівник Одеської ОДА Максим Куций на міжнародному форумі «Україна на шляху до подолання домашнього та гендерно зумовленого насильства». У заході взяли участь перша леді Олена Зеленська, посли Великої Британії та Канади, а також Почесний посол Фонду Народонаселення ООН в Україні — UNFPA Ukraine Марія Єфросиніна. Сторони говорили про захист та підтримку всіх, хто страждає від гендерного насильства.

«Ця важлива тема постійно підіймається в Одеській ОДА, зокрема, під час недавнього візиту Міністра соціальної політики Юлії Соколовської, а також на зустрічі з представниками фонду «Віра, Надія, Любов». Ми наголосили, що 2020 рік на Одещині присвячений дитині та сім’ї. На жаль, діти дуже часто стають свідками випадків домашнього насильства, внаслідок чого отримують психологічні травми на все життя. Ми робимо все, аби домашнього насильства з кожним днем ставало менше. Та надалі будемо ще більше долучатися до створення державних механізмів допомоги і захисту жертв таких випадків», — зазначив Максим Куций.

Перша леді Олена Зеленська зазначила, що наразі діє спеціальна цілодобова гаряча лінія 1547. Вона працює для всіх, хто потребує психологічної підтримки та допомоги профільних служб.