Максим Cтепанов привітав із Днем знань маленьких пацієнтів Одеської обласної дитячої лікарні

01 вересня 2018, 13:49
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Голова Одеської ОДА Максим Степанов привітав із 1 вересня маленьких пацієнтів Одеської обласної дитячої клінічної лікарні. У День знань він поспілкувався із малечею у відділеннях та подарував їм іграшки, «набори школярів» та настільні ігри.

«У всіх діток сьогодні свято Першого дзвоника. І те, що ця малеча, на жаль, тимчасово опинилася в лікарні не має зруйнувати настрій. Я вітаю усіх сміливих маленьких пацієнтів із Днем знань. Незабаром ці хлопці та дівчата одужають і відразу ж складуть компанію своїм однокласникам за шкільними партами. Бажаю їм міцного здоров’я та яскравих вражень від навчання», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, за ініціативою Одеської ОДА з лютого в обласній дитячій клінічній лікарні розпочала діяти пілотна програма, завдяки якій дітей з гострою хірургічною патологією та травмами забезпечують безкоштовною невідкладною допомогою протягом перших трьох днів перебування у медзакладі. Для цього з бюджету області було виділено близько 8 мільйонів гривень.

«За ці кошти закуплено необхідні препарати. І з лютого пацієнти цієї категорії в нашій лікарні протягом перших трьох днів забезпечені у повному обсязі всією необхідною безоплатною медичною допомогою. У нас на сьогодні вже проліковано 2135 пацієнтів, десять з них - тільки за останню добу», — наголосив головний лікар Одеської обласної дитячої клінічної лікарні Валентин Гудзь.

Нагадаємо, підвищення якості медичних послуг залишається одним із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017–2019 роки.