Майже 60 інфраструктурних проектів реалізували ОТГ Одеської області за кошти державної субвенції

20 листопада 2018, 17:00
Майже 60 інфраструктурних проектів реалізували ОТГ Одеської області за кошти державної субвенції

Об’єднані територіальні громади Одеської області реалізували вже 59 інфраструктурних проектів за кошти субвенції з державного бюджету. Про це повідомили в департаменті економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації.

«У квітні з держбюджету на розвиток ОТГ Одеської області Уряд спрямував майже 96 мільйонів гривень. За ці кошти 25 громад регіону до кінця року мають реалізувати 127 інфраструктурних проектів. Наразі з них повністю завершено 59 проектів і ще 30 перебувають на завершальній стадії. Здебільшого громади спрямовують кошти на закупівлю транспортних засобів, ремонт закладів освіти, покращення дорожньо-транспортної інфраструктури, вуличне освітлення, водопостачання», – підкреслив директор департаменту економічного політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Радулов.

На сьогоднішній день в області створено 31 ОТГ, на різних етапах об'єднання перебувають ще 5. Найкращі темпи реалізації проектів демонструють Авангардівська та Великомихайлівська селищні ОТГ, а також Дальницька, Знам’янська, Коноплянська, Маяківська, Куяльницька і Лиманська сільські ОТГ.

Зазначимо, у 2018 році на розвиток 665 ОТГ України Урядом виділено майже два мільярди гривень. Кошти розподіляються лише між громадами, які було створено у 2015-2017 роках.

Нагадаємо, в Одеській ОДА діє Координаційна рада об'єднаних територіальних громад, яку очолює голова Одеської обласної державної адмінінстрації Максим Степанов. Її мета - активізувати вирішення актуальних питань, які виникають на рівні місцевого самоврядування. Засідання ради проходять щомісячно.