Концерти та заходи фестивалю ODESSA CLASSICS відвідали понад 20 тисяч гостей

11 червня 2018, 09:45
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській області завершився IV Міжнародний музичний фестиваль ODESSA CLASSICS. За десять днів його відвідали більше 20 тисяч людей. Завершальним концертом став Вечір музики Сергія Рахманінова у виконанні одного з найкращих віолончелістів світу Антоніо Менезеса, скрипаля і диригента Майкла Гуттмана, а також піаніста і Народного артиста України Олексія Ботвинова.

«Це був неперевершений фестиваль. Важко описати словами, що відчуваєш, коли чуєш знайомі музичні твори у виконанні зірок світового масштабу, які були запрошені на ODESSA CLASSICS. Хочу подякувати всім музикантам, які приїхали в Одеську область, а також усім глядачам — за те, що ці десять днів спостерігали за цим дійством, затамувавши подих. Велике дякую президентові фестивалю Олексію Ботвінову за те, що рік тому захопив мене цим заходом. Впевнений, що п’ятий фестиваль буде ще масштабніший», — наголосив Максим Степанов.

Зазначимо, під час фестивалю виступили, зокрема, один з найбільш затребуваних скрипалів світу Даніель Хоуп, хедлайнер світової скрипкової музики Робі Лакатош, швейцарський кларнетист-віртуоз Дiмiтрі Ашкеназі, провідний піаніст Австрії Штефан Владар, німецький піаніст Себастіан Кнауер та інші відомі музиканти. Вперше в Україні виступив Берлінський Камерний Оркестр.

Нагадаємо, цьогоріч на проведення фестивалю ODESSA CLASSICS Одеська обласна державна адміністрація спрямовула 980 тисяч гривень за обласною комплексною програмою «Культура Одещини — 2017-2019 роки».