Комунальний заклад «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» перевірено службою з питань дітей Одеської обласної державної адміністрації

20 листопада 2019, 16:10
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Очільником Одеської обласної державної адміністрації – Максимом Куцим проведено нараду із начальником служби з питань дітей - Самборським Володимиром Петровичем. В результаті було звітовано про проведену перевірку.

В результаті наради було зазначено, що зафіксовані факти порушення прав дітей в зазначеній установі перевіряються відповідним відділом соціально-правового захисту дітей, в обов'язки якого входить здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей у таких закладах.

Інформація свідчить про неналежне виконання посадових обов'язків та порушення Присяги державного службовця керівника Служби і начальника відділу соціально-правового захисту дітей.

Також, було доручено розглянути питання про проведення дисциплінарного провадження стосовно Кузнєцової С.Г. за порушення Присяги державного службовця з відстороненням її від виконання обов'язків.

Службі з питань дітей протягом 3-х днів розробити детальний план заходів щодо усунення виявлених порушень та нормалізації роботи комунального закладу.

Контроль за розробкою плану покладено на Свічинського Віталія Сергійовича як профільного заступника.

Службі персоналу - підготувати розпорядження про проведення дисциплінарного провадження стосовно начальника Служби Самборського Володимира Петровича.