Комісія райдержадміністрації розпочала перевірку об’єктів водопостачання та водовідведення у Ренійському районі

10 квітня 2020, 15:25
Комісія райдержадміністрації розпочала перевірку об’єктів водопостачання та водовідведення у Ренійському районі

На виконання протоколу комісії з питань ТЕБ та НС Одеської облдержадміністрації від 16 березня 2020 року, розпорядженням голови районної державної адміністрації 23 березня поточного року було створено тимчасову комісію щодо здійснення контролю за станом питного водопостачання в населених пунктах Ренійського району.

09 квітня під керівництвом голови райдержадміністрації Вадима Юдова тимчасова комісія у складі заступника голови райдержадміністрації Сергія Борисова, фельдшера санітарного відділу держнагляду ГУ Держпродспоживслужби Юрія Жантик, начальника відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Марії Кучерявої розпочала проведення перевірки об’єктів водопостачання та водовідведення в Ренійському районі на відповідність вимогам санітарного законодавства та дотримання протиепідемічного режиму.

Комісія відвідала станцію ІІ підйому, комунальні підприємства, які займаються водопостачанням та водовідведенням в місті Рені та селах Долинське і Лиманське Ренійського району, свердловини вздовж Дунаю, подивилась стан Вікети.

З’ясовано, що у об’єктів водопостачання та водовідведення є в наявності всі необхідні документи для роботи підприємств. В умовах карантину комунальні підприємства забезпечені засобами дезінфекції, працівники забезпечені засобами індивідуального захисту. Контролери при відвідуванні споживачів для перевірки показників лічильників, задля безпеки одягають захисні маски та рукавички. У комунальних підприємствах встановлений карантинний режим: прийом громадян проводиться по одному, при цьому жителі, як і працівники, повинні мати захисні маски. У Лиманському підприємство з водопостачання надало селянам розрахунковий рахунок банку, щоб жителі мали можливість оплачувати послуги онлайн.

Адміністрації комунальних підприємств рекомендують своїм споживачам залишатися вдома та оплачувати послуги онлайн.