Комісія ОДА погодила заявки на придбання житла для дітей-сиріт в Одеській області

02 липня 2018, 10:59
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській обласній державній адміністрації розпочала роботу комісія з прийняття пропозицій на придбання або будівництво об’єктів під дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ) та забезпечення житлом дітей-сиріт. Йдеться про освоєння державної субвенції обсягом майже 62 мільйони гривень. Наразі комісія погодила вже п’ять заявок.

«На розгляд комісії поступили пропозиції від трьох районів, двох ОТГ та одного міста Одеської області. Загалом – 15 заявок. З них комісія погодила придбання чотирьох житлових об’єктів для дітей-сиріт та одного – під ДБСТ. Інші заявки розглянуть повторно, є певні недоліки у пакетах документів. Нагадаю, що Одеській області виділили одну з найбільших сум субвенції по Україні. Маємо максимально використати ці кошти, аби якомога більше дітей-сиріт отримали власне житло, а діти з інституційних закладів були влаштовані у сімейні форми виховання», – зауважив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

Нагадаємо, у 2017 році в Одеській області 190 дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування, були забезпечені житлом за рахунок фінансування з місцевих бюджетів та з коштів державної субвенції. Це –найвищий показник серед регіонів України за минулий рік.