«Коли людина отримує своє житло, це дає поштовх до нового життя», – заступник голови ОДА Світлана Шаталова

12 жовтня 2017 року, 14:59

На Одещині три дитини-сироти отримали власне житло. Квартири придбали у місті Южне в рамках ініційованої Максимом Степановим обласної програми із забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Вручити ключі від нового житла приїхала заступник голови ОДА Світлана Шаталова та мер міста Володимир Новацький. 

Ситуація одної з жінок була критичною. Олександра Касьяненко – матір-одиначка, з 2013 року перебувала на квартирній черзі. Через особливе становище за рішенням виконкому сім’ю Олександри Касьяненко визнали такою, що складається з двох осіб. Це дало їй право на позачергове отримання житла.

«Коли людина отримує своє житло, це дає поштовх до нового життя. Забезпечувати помешканням дітей, які позбавлені батьківського піклування, які опинилися у важких життєвих умовах, – це обов’язок держави. Я дякую мерії та кожній людині, яка займалася цією благодійною справою. Програма забезпечення житлом дітей-сиріт стартувала на початку цього року особисто під патронатом очільника ОДА Максима Степанова. Він вважає надання помешкання дітям-сиротам одним із своїх обов’язків та справою честі. Мені дуже приємно бути тут та бачити результат роботи цієї програми», – наголосила заступник голови ОДА Світлана Шаталова.

Зазначимо, у 2017 році обласна рада виділила 2 млн грн. на співфінансування місцевих програм з придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Нагадаємо, цього року очільник Одеської області Максим Степанов подарував власний будинок у селі Ставрове Окнянського району дитині-сироті Вікторії Шпак. Раніше голова ОДА зареєструвався в цьому селі та придбав житло, аби сплатити податки до місцевого бюджету - 3 млн 732 тис. грн. Ці кошти направили на добудову школи в Ставровому.

Портал працює в режимі тестової експлуатації