Кілійський районний відділ пробації діє в умовах карантину

10 квітня 2020, 15:20
Кілійський районний відділ пробації діє в умовах карантину

В умовах суворого карантину працівники Кілійського районного відділу з питань пробації продовжують працювати із засудженими та спільно з партнерами та органами місцевого самоврядування продовжують співпрацю щодо забезпечення безпеки громадян району.

Не усі населені пункти району забезпечені доступом до Інтернетом, тож не мають змоги знайти необхідну інформацію, наприклад, з актуальних правових питань, яка так необхідна суб’єктам пробації. Працівники Кілійського районного відділу пробації разом із Кілійським бюро правової допомоги Ізмаїльського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомог налагодили практику надання правових консультацій підлеглим відділу у формі онлайнконференцій.

Так, начальник бюро правової допомоги Лілія Таранова ознайомила присутніх із безкоштовною довідково-інформаційною платформою правових консультацій та у межах своєї компетенції відповіла на питання присутніх суб’єктів відділу пробації.

Проведення правових консультацій спрямовано на підвищення правової свідомості та освіченості населення. Консультації підготовлені таким чином, щоб бути зрозумілими громадянам без юридичної освіти.