Керівник ОДА опублікував карту ОТГ: що відомо

28 травня 2020, 14:33
Gallery item

Керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций представив громадськості карту з конфігураціями громад, які затвердив Кабінет Міністрів України.

«Місто Одеса залишається в існуючих межах, а принцип "одна громада — один район" реалізовано в Окнянському, Ренійському та Савранському районах. За 7 місяців ми провели титанічну роботу, але на цьому процес децентралізації не завершується. Наступний етап — формування меж районів та вибори у новостворених громадах», — зазначив Максим Куций.

Він повідомив, що найбільшу кількість громад має Біляївський район — 9 ОТГ та Овідіопольський район — 7 ОТГ. Окрім того, місто Теплодар буде окремою громадою. Таке рішення було прийняте після додаткових консультацій із мешканцями та керівництвом міста. Ця ОТГ є найменшою за розміром — всього 7,3 км². Також, за словами керівника облдержадміністрації, Болградський район поділено на 5 громад, а саме: Болградська, Василівська, Городненська, Криничненська та Кубейська ОТГ.

Максим Куций наголосив, що під час формування об’єднаних територіальних громад, були враховані інтереси місцевих жителів. Також були проведені консультації із Міністерством закордонних справ України та Кабінетом Міністрів України щодо формування громад.

Перспективний план ОТГ Одеської області