Керівник ОДА Максим Куций розповів про стан пацієнтів із коронавірусною інфекцією

26 березня 2020, 16:05
Gallery item

Керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций розповів про стан пацієнтів із коронавірусною інфекцією.

За даними департаменту охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації стан пацієнтів із коронавірусною інфекцією — задовільний.

Двоє пацієнтів — подружжя. Вони були госпіталізовані після повернення з Італії. У них з’явився кашель, слабкість та підвищена температура. ПЛР-тестування підтвердило наявність COVID-19. Хвороба у чоловіка та жінки проходить у легкій формі. Вони лікуються вдома на самоізоляції. З ними щоденно спілкуються лікарі.

Ще один пацієнт госпіталізований в Одеській міській інфекційній лікарні. Чоловік повернувся до України з Берліна. Після виникнення симптомів він звернувся до медиків. Зараз пацієнт отримує симптоматичне лікування, його стан також задовільній.

«В кожному випадку епідеміологи встановили коло контактних осіб та попередили їх про необхідність самоізоляції. Бажаю пацієнтам одужати якнайшвидше, а нам всім — дотримуватися правил карантину», — підкреслив Максим Куций.