«Інститути громадянського суспільства у сфері захисту дітей беруть активну участь у збережені життя та здоров`я дітей в Одеській області», - Віталій Свічинський

19 вересня 2019, 19:15
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні, під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Віталія Свічинського, проведено круглий стіл службою у справах дітей ОДА з представниками громадянського суспільства.

«Інститути громадянського суспільства у сфері захисту дітей беруть активну участь у збережені життя та здоров`я дітей в Одеській області. Ми хочемо мати постійну та якісну комунікацію з вами, знати проблематику та отримувати пропозиції. Ми хочемо вчасно реагувати та впроваджувати новітні механізми співпраці», - зазначив Віталій Свічинський.

Під час зустрічі обговорено актуальність тісної взаємодії та співпраці з інститутами громадянського суспільства у сфері захисту прав дітей, а також відбулося ознайомлення з напрямками діяльності запрошених громадських організацій, об'єднань, благодійних фондів, волонтерів, та визначено шляхи налагодження тісної взаємодії та співпраці.

По завершенню зустрічі Віталій Свічинський висловив надію на плідну взаємодію з представниками громадськості та, за рахунок ефективної співпраці, зменшити випадки порушення прав дітей.