Господарства та кооперативи Одеської області запрошують скористатися програмою розвитку АПК

16 жовтня 2018, 19:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сільськогосподарські кооперативи та господарства Одеської області закликають скористатися регіональною програмою розвитку агропромисловго комплексу. Відтак, суб’єкти господарювання мають змогу отримати фінансову підтримку з обласного бюджету. Про це під час селекторної наради ОДА повідомив начальник управління аграрної політики Одеської обласної державної адміністрації Іван Петрів.

«Працює обласна комісія, яка приймає заявки на фінансову підтримку. Вона надається за такими напрямками: здешевлення вартості придбання обладнання для переробки продукції сільського господарства, часткова компенсація вартості вітчизняного та, зокрема, доїльного обладнання. Таким чином, плануємо стимулювати кооперативи до активної сільськогосподарської діяльності та підвищити якість молока, що приймається від населення. Фінансова підтримка надається безповоротньо на конкурсній основі», — зазначив Іван Петрів.

Зазначимо, голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов ініціював збільшення фінансування агропромислового комплексу з обласного бюджету. Цьогоріч на підтримку сільськогосподарських кооперативів та господарств передбачено майже 15 мільйонів гривень.

Нагадаємо також, домогосподарства Одеської області отримають грошову дотацію з державного бюджету у розмірі майже 7 мільйонів гривень. Кошти будуть нараховані фізичним особам за утримання молодняка великої рогатої худоби. Відтак, за одну тварину можна отримати від 300 до 2500 гривень.