​Господарства Одеської області отримали понад 4 мільйони гривень на утримання корів

27 червня 2018, 12:30
​Господарства Одеської області отримали понад 4 мільйони гривень на утримання корів

Сільгосппідприємствам Одеської області нараховано понад чотири мільйони гривень з державного бюджету. Йдеться про спеціальну дотацію на утримання корів. Про це повідомили в управлінні аграрної політики Одеської обласної державної адміністрації.

«Одеська область посіла третє місце за обсягом фінансування. Відповідний ресурс спрямовується на утримання 5340 тварин. Загалом, спеціальну бюджетну дотацію отримали 39 сільськогосподарських підприємств регіону. Відтак, пропонуємо аграріям і надалі долучатися до програм державної підтримки агропромислового комплексу», — підкреслив начальник управління аграрної політики Одеської обласної державної адміністрації Іван Петрів.

Зазначимо, у 2018 році голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов ініціював збільшення фінансування агропромислового комплексу з обласного бюджету. Зокрема, він зазначав: «про урядові та регіональні програми підтримки АПК має дізнатися кожен фермер».

Нагадаємо, Одеська обласна державна адміністрація пропонує аграріям скористатися новими програмами держпідтримки. Зокрема, на розвиток тваринництва закладено 4 мільярди гривень. Фінансові інструменти також охоплюють галузі садівництва та виноградарства. Новий підхід пропонується до розвитку фермерських господарств.