Голова ОДА Максим Степанов зустрівся з новопризначеним Генеральним консулом Греції в Одесі

22 січня 2019, 17:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов провів зустріч із новопризначеним Генеральним консулом Греції в Одесі Алексіосом-Маріосом Ліберопулосом.

«Висловлюю свої вітання та впевнений, що Вам та Вашій родині буде дуже приємно та затишно перебувати у нашому регіоні. Одеська область має тісні культурні та історичні зв’язки з Грецією, відтак, розвиток відносин в цій сфері є вельми амбіційним. Торгово-економічна сфера — ще один перспективний напрямок для налагодження більш тісного співробітництва», — додав очільник Одеської області Максим Степанов.

У свою чергу Генеральний консул Греції в Одесі Алексіос-Маріос Ліберопулос подякував за теплий прийом та наголосив, що у плідній співпраці зацікавлені обидві сторони.

«З першого дня мого знаходження в Одеській області я відчув себе, як вдома, хоча до цього я тут не був ніколи. Люди — дуже привітливі, і я переконаний, що ми будемо продовжувати нашу співпрацю», — підкреслив Алексіос-Маріос Ліберопулос.

Нагадаємо, 20 грудня 2018 року в Одесі вперше пройшов дипломатичний сніданок. Ініціював неформальну зустріч голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов. Очільник регіону зустрівся з представниками дипломатичного корпусу, національних культурних центрів, міжнародних місій та організацій.