Фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади депутатів

05 червня 2019, 11:35
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

4 червня 2019 року на стадіоні «Шкільний» м. Чорноморськ відбулась урочиста церемонія відкриття VІІІ Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Верховної Ради України, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад.

Змагання відкривали заступник голови Одеської обласної ради Юрій Дімчогло, заступник голови Всеукраїнської громадської організації «Фізкультурно-спортивне товариство «Спартак» Володимир Тібабішев та начальник управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації Валентина Кольчак.

На відкритті змагань виступив клуб черлідингу «Фортуна», команда «Одеса» та команда «Сюрприз», головний тренер Вероніка Светнік, другий тренер Вікторія Ламзаки, керівник Одеської обласної федерації черлідингу – Юлія Куракіна.

З 4 по 8 червня в Чорноморську 16 обласних команд-учасниць будуть змагатись з п’яти видів спорту: футболу, волейболу, тенісу настільного, шахів, шашок.

З першого дня запекла боротьба розпочалась в змаганнях з міні-футболу на стадіоні ЗОШ № 6 та настільного тенісу в спортивному заліЗОШ № 4. Змагання з волейболу будуть проходити в спортивному комплексі «Юність». В ЗОШ № 7 тривають змагання з шахів та шашок.

Вже відомі перші результати. Так в змаганнях з футзалу відбулись матчі: Рівненська область – Харківська область 4:0, Вінницька область – Рівненська область 1:3, Одеська область – Дніпропетровська область 3:2, Житомирська – Одеська область 2:2. Завдяки жеребу до ¼ фіналу з першого місця в підгрупі вийшла команда Одеської області, яка зустрінеться з командою Вінницької області, Житомирська область в ¼ фіналу гратиме проти збірної Волинської області.

Завершився волейбольний матч Івано-Франківська область – Харківська область 2:0.