​Фермери Одещини взяли участь у всеукраїнській аграрній виставці АГРО-2020

13 серпня 2020, 10:52
Gallery item
Gallery item

Сільське господарство Одеської області презентували на всеукраїнській аграрній виставці АГРО-2020. Разом із фермерами регіону у заході взяв участь начальник управління аграрної політики Одеської ОДА Іван Петрів.

«Для нас є дуже важливою участь у таких заходах. Одещина — край розвиненого сільського господарства. Ми прагнемо продемонструвати наші напрацювання та поділитися досвідом з колегами», — зазначив Іван Петрів.

Зазначимо, під час виставки новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

Виставка «АГРО-2020» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.