Євгенія Волинець: «Наша головна задача – забезпечити всі необхідні умови для ефективної реалізації інвестиційних проектів в Одеській області»

30 серпня 2019, 16:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Відбулася зустріч директора Департаменту інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Одеської ОДА Євгенії Волинець із керівником компанії «БІІР Україна» Томасом Сіллесеном.

Пан Сіллесен презентував два інвестиційні проекти, які компанія планує реалізувати на території Одеської області та розповів, що перший проект – це перенесення виробництва засобів для транспортування лопатей з В’єтнаму до України, а саме до Одеської області, другий – побудова житлового комплексу на території одеського регіону.

Дислокація виробництва в одеському регіоні створить ще близько 40 нових робочих місць, що збільшить штат майже до 200 осіб, а проект з побудови житлового комплексу матиме на меті забезпечення житлом співробітників компанії. Будинки планують будувати з залученням данських спеціалістів за данськими технологіями.

«Ми розуміємо, що кожній людині важливо не лише працювати в гарних умовах, а й проживати також. Наші співробітники отримують якісну освіту за рахунок компанії, працюють за європейськими стандартами, а отже є конкуртентно спроможними на європейському ринку праці. Аби уникнути трудової міграції закордон, ми намагаємося надавати усі умови для високого рівня життя тут», - розповів пан Сіллесен.

«Ми повністю підтримуємо Ваші ініціативи та готові супроводжувати проекти, оскільки на шляху кожного інвестора сьогодні можуть виникати певні «шлагбауми». Наша головна задача - забезпечити всі необхідні умови для ефективної реалізації взаємовигідних інвестиційних проектів в Одеській області», - зазначила Євгенія Волинець.

BIIR було засновано у 2008 році. На сьогоднішній день BIIR - одна з провідних інжинірингових компаній з понад 300 співробітниками, що працюють в 11 офісах по всій Європі. Штаб-квартира BIIR розташована у другому за величиною місті Данії: Орхусі.

Основний вид діяльності компанії – це надання експертизи в галузі проектування, інжинірингу і управління, механічного дизайну, дизайну та розробці програмного забезпечення, проектування автоматики та спеціального обладнання. Цей великий спектр діяльності дозволяє BIIR впроваджувати проекти в будь-якій галузі: від відновлюваної енергії та переробки нафти до будівництва та аудіо-дизайну.

У портфель клієнтів BIIR входять такі гіганти, як Vestas, Grundfos, Danfoss, LEGO, Maersk, Siemens.

«БІІР Україна» - це данська інженерно-консультаційна компанія, яка працює в Одесі з квітня 2014 року та починала свою роботу з 20 співробітників. Зараз штат налічує близько 150 професійних інженерів. Компанія виконує замовлення на розробку обладнання і деталей для таких міжнародних корпорацій, як Siemens, Mitsubishi та інших.