Євгенія Волинець: «Міжрегіональна співпраця в перспективних напрямках розвитку регіону є одним з найважливіших векторів діяльності облдержадміністрації»

01 серпня 2019, 15:05
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській ОДА відбулась зустріч з директором Департаменту з міжнародних відносин Баварської державної канцелярії доктором Крістофом Штьокле та керівником Офісу Вільної землі Баварія в Україні Вікторією Калініченко.

Пан Штьокле презентував роботу Офісу вільної землі Баварія в Україні, який переважно працює в сферах державного управління та поглиблення культурних відносин.

Директор Департаменту інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Євгенія Волинець підкреслила, що Одеська область дуже зацікавлена в налагодженні співробітництва з Баварією, так як міжрегіональна співпраця в перспективних напрямках розвитку регіону є одним з найважливіших векторів діяльності облдержадміністрації.

«Одещина – одна з найперспективніших та найунікальніших областей України, має унікальні переваги, а саме великі території, багаті чорноземом, колосальний транспортно-логістичний потенціал, перспективний курортно-оздоровчий комплекс, є багатонаціональною та мультикультурною», – представила регіон Євгенія Волинець.

Начальник управління туризму, рекреації та курортів Одеської ОДА Олескандр Шека ознайомив гостей з туристичним напрямком області та запропонував організацію промо-турів для представників галузі та засобів масової інформації.

Для того, щоб закріпити співробітництво практичними кроками, Євгенія Волинець висунула пропозицію розпочати процес підготовки до підписання протоколу про наміри між Одеською областю та Вільною землею Баварія. Зокрема, співпраця з представниками землі Баварія надасть можливість реалізовувати спільні проекти, а також переймати успіхи Баварії в різних сферах життєдіяльності.

Зазначимо, що Баварія – це найбільша земля Німеччини, ВВП якої понад 500 млрд. євро, що складає 15% економіки всієї Німеччини. За декілька останніх десятиліть Баварія перетворилася з традиційної аграрної землі на регіон високо розвинутих технологій. Сьогодні в Баварії представлені підприємства різних галузей: автобудування (BMW, MAN), сектора ІТ (Siemens, Infineon, Microsoft) медіа-концерни та видавництва.

Нагадаємо, що в лютому поточного року голова правління Німецько-Української промислово-торговельної палати Александер Маркус презентував створення регіональної ініціативи «AHK Regionalinitiative Odesa», яка допоможе розвивати подальшу співпрацю і бізнес з Україною, зокрема між Одеською областю та землями Німеччини.