​Етно-екофестиваль «Кодима - фест 2019»

18 червня 2019, 15:38
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Програма етно-екофестивалю розпочалась проведенням Міжнародної науково-практичної конференції «Прибуткове ягідництво, успішний вітчизняний та світовий досвід»; «Інноваційні технології виробництва, переробки та зберігання сільськогосподарської продукції». Традиційно захід продовжився урочистою ходою творчих колективів та гостей фестивалю.

Заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Свічинський привітав присутніх з відкриттям фестивалю та побажав мешканцям краю, гостям та учасникам чудового відпочинку, гарного настрою і лише приємних вражень від фестивалю.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Геннадій Гладенький: «Вже четвертий рік поспіль визначною мистецькою подією в районі є проведення регіонального етно-екофестивалю «Кодима - фест». Це – масштабний, культурно-мистецький захід, завдяки якому Кодимщина стала відома не лише в області, але й на всю Україну.Гості у повній мірі зможуть насолодитись чудовими виступами мистецьких колективів, скуштувати неповторні страви подільської кухні, спробувати на ярмарку та придбати фестивальні сувеніри та унікальні вироби народних умільців Кодимщини, оглянути унікальні трипільські будиночки, піднятись на козацьку сторожову вежу».

Інтригою фестивалю 2019 року, яку організатори тримали до останньої хвилини, стало відкриття пам’ятного знаку (на місці першого ймовірного поселення) засновнику села козаку Івашко та всьому українському козацтву.