​Єдиний диспетчерський центр швидкої допомоги обслуговує вже 75% населення Одеської області

25 квітня 2018, 17:50
​Єдиний диспетчерський центр швидкої допомоги обслуговує вже 75% населення Одеської області

До роботи Єдиного оперативного диспетчерського центру «103» приєдналися вже 8 районів та 5 міст Одеської області. Наразі триває підключення Ізмаїльського та Болградського районів, а також міста Ізмаїл. Таким чином, новою службою охоплено вже більшість населення регіону — 75%. Про це повідомила директор КУ «Одеський обласний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Олена Теряєва.

"Коротким номером «103» вже можуть користуватися 1,8 мільйонів мешканців Одеської області. З них — майже 500 тисяч живуть у сільській місцевості. Єдина Оперативна Диспетчерська Служба продовжує працювати у штатному режимі", — підкреслила директор КУ «Одеський обласний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Олена Теряєва.

Зазначимо, місто Ізмаїл, Ізмаільський та Болградський райони входять до території обслуговування Ізмаїльскої станції Екстреної (швидкої) медичної допомоги. До повного підключення на місці залишатиметься диспетчер прийому, аби дублювати відповідну функцію.

Також Олена Теряєва підкреслила, на мешканців яких районів вже поширено роботу Єдиного диспетчерського центру швидкої допомоги. Йдеться про Білгород-Дністровський, Біляївський, Овідіопольський, Іванівський, Лиманський, Березівський, Болградський та Ізмаїльський. Окрім того, єдиний номер “103” доступний у 5 містах: Одеса, Чорноморськ, Теплодар, Білгород-Дністровський та Южне.

Нагадаємо, на базі «Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф» створено й перший в Україні кабінет моніторингу якості надання медичної допомоги. Його спеціалісти будуть дізнаватися у пацієнтів з приводу якості отриманої ними медичної послуги.