Дискотека, конкурси та фургон морозива: Одеська ОДА влаштувала свято для дітей з Донбасу

11 серпня 2017 року, 9:41

10 серпня керівництво Одеської ОДА спільно з директором обласної школи-інтернату № 91 організували насичене свято для дітей, які прибули в Одесу на оздоровлення з Донецької та Луганської області.  На дітей очікували конкурси, ігри, дискотека, аніматори у костюмах відомих дитячих мультфільмів, а також фургон з морозивом. Очільник області Максим Степанов особисто пригощав дітей солодощами.  

«Головна радість для мене сьогодні – це настрій наших малюків. Усі діти для мене однакові, будь вони з Одеської, Харківської, Донецької або Луганської області. У них має бути дитинство, вони повинні бути щасливі. Це їх право. Це наш обов'язок», – наголосив Максим Степанов.

Ділячись враженнями, діти Донбасу розповіли, що Одеський регіон влаштував їм канікули, які вони запам'ятають на усе життя.

«Я напевно назавжди запам'ятаю ці канікули. Кожен день – щось нове. Море, музеї, екскурсії, дискотеки. Я нібито заново почав жити. Ніколи не думав, що життя може бути таким чудовим і яскравим. По правді кажучи, я не знаю точно, хто все це організував, але хочу сказати йому величезне спасибі. Я ніколи цього не забуду», – розповів 15-річний Владислав.

Нагадаємо, що в липні до Одеської ОДА надійшла пропозиція оздоровити 30 дітей з Мар`їнки. Очільник облдержадміністрації Максим Степанов запропонував співробітникам перерахувати свою одноденну зарплатню на відпочинок дітей з Донбасу. Загальна сума склала 250 тисяч гривень, та цих коштів вистачило на оздоровлення 71 дитини з прифронтових територій, які прибули до Одеси 3 серпня.

Портал працює в режимі тестової експлуатації