До кінця року запрацює геопортал містобудівного кадастру Одеської області

14 листопада 2017 року, 16:42

Містобудівний кадастр Одеської області стане доступним в онлайн-режимі вже до кінця 2017 року. На геопорталі у відкритому доступі з’являться генеральні плани населених пунктів та детальні плани території.

«Нововведення створить прозорі умови для роботи підприємців. Окрім того, значно поліпшить управління сталим розвитком територій. Спроститься проведення постійного містобудівного моніторингу з метою контролю над забудовниками щодо дотримання регламентів. Так, при зміні соціально-економічних умов розвитку це дозволить оперативно вносити зміни у затверджену документацію», — повідомила начальник управління з питань містобудування та архітектури Одеської обласної державної адміністрації Надія Бєлєнко.

Введення геоінформаційної системи містобудівного кадастру потребує належного матеріально-технічного забезпечення відділів архітектури райдержадміністрацій. За даними профільного управління Одеської обласної державної адміністрації, у 4 районах відсутнє постійне підключення до мережі Інтернет.

Наразі планувальна документація остаточно затверджена у 7 районах Одеської області: Білгород-Дністровському, Ізмаїльському, Лиманському, Любашівському, Овідіопольському, Подільському та Ренійському. В цілому із 26 районів до кінця року будуть затвержденні 20. Решта —  у першому півріччі 2018 року.

 

Портал працює в режимі тестової експлуатації