До Єдиного диспетчерського центру швидкої допомоги в Одеській області підключено ще два райони

03 травня 2018, 15:50
До Єдиного диспетчерського центру швидкої допомоги в Одеській області підключено ще два райони

Ренійській та Кілійський райони підключено до роботи Єдиного оперативного диспетчерського центру швидкої допомоги Одеської області. Наразі до цієї служби приєднані вже десять районів та вісім міст регіону. Про це повідомила директор КУ «Одеський обласний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Олена Теряєва.

«Сьогодні до Єдиної оперативної диспетчерської служби підключено Ренійський та Кілійський райони, а також міста Рені, Кілія та Вилкове. Відтак, роботу служби поширено на більше, ніж 90 тисяч людей. Загалом, на сьогодні до Єдиної диспетчерсько-опративної служби можуть зателефонувати 1,9 мільйонів мешканців регіону за коротким номером “103”», — підкреслила Олена Теряєва.

За її словами, з 21 березня на лінію диспетчерської служби зателефонували понад 69 тисяч разів. У середньому, бригади медиків виїжджали на виклики 778 разів на добу. Робота з підключення інших районів Одеської області до служби триває.

Нагадаємо, на базі «Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф» створено й перший в Україні кабінет моніторингу якості надання медичної допомоги. Його спеціалісти будуть дізнаватися у пацієнтів щодо якості отриманої ними медичної послуги.

Зазначимо, підвищення якості медичних послуг в Одеській області є одним з пріоритетів реалізації Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017–2019 роки.