Для дітей-сиріт Одещини було придбано 3 квартири та ще 11 - за рахунок грошової компенсації

19 листопада 2019, 19:15
Для дітей-сиріт Одещини було придбано 3 квартири та ще 11 - за рахунок грошової компенсації

Одеською обласною державною адміністрацією проведено селекторну нараду із Міністром соціальної політики України.

Було прозвітовано про придбання 11 квартир.

«Наразі придбано 3 квартири і 11 за рахунок грошової компенсації для розвитку сімейних та інших форм виховання, для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа», - зазначив заступник голови ОДА - Віталій Свічинський.

Відомо, що до області з державного бюджету надійшло 48 млн. 16 тис. 400 грн. Було придбано 3 квартири (Ізмаїльський район -1, Болградський район -1, Кілійська Об'єднана територіальна громада -1), 2 квартири у Вилківській Об'єднаній територіальній громаді у стані укладання угоди купівлі-продажу житла, 2 квартири Березівської Об'єднаної територіальної громади у стані оформлення.

За рахунок грошової компенсації придбано – 11 квартир, 8 квартир на стадії оформлення. У Роздільнянському районі підготовлений пакет документів для оформлення угоди купівлі-продажу дитячого будинку сімейного типу.

Зазначимо, що у 2019 році Одеській області передбачено субвенція у сумі 59 млн. 685 тис. 300 грн., що дасть змогу придбати один дитячий будинок сімейного типу та забезпечити житлом 153 особи зазначених категорій.