Новини районів

​В Тарутинському районі пройшов 5-й фестиваль родинної творчості
Тарутинський район

Ювілейний фестиваль творчості «Співуча родина» пройшов у Тарутинському районі. Участь у ньому взяли 10 сімей. Про це повідомили в Тарутинській районній державній адміністрації.

21 травня 2018, 18:44
Учні шкіл Біляївського району взяли участь у І етапі гри «Джура»
Біляївський район

Учні 17 шкіл Біляївського району взяли участь у першому етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Джура». Перше місце посіли школярі з Усатівського НВК «школа-гімназія». Саме вони представлятимуть район на обласному етапі змагань.

18 травня 2018, 19:30
​Біляївські волейболістки перемогли на чемпіонаті Одеської області
Біляївський район

Збірна Біляївського району стала чемпіоном Одеської області з волейболу серед жінок. Змагання проходили у місті Березівка. Про це повідомили в Біляївській районній державній адміністрації.

16 травня 2018, 18:00
В Одеській області відбудеться дводенний етно-фестиваль
Кодимський район

Познайомитися із культурою Південного Поділля, послухати фолк-музику та скуштувати місцеві традиційні страви зможуть гості етно-фестивалю «Кодима-фест». Захід триватиме протягом двох днів, 26 та 27 травня, в селі Івашків Кодимського району.

15 травня 2018, 16:00
​Спортсмени з Одеської області стали переможцями чемпіонату Європи з танців
Лиманський район

Дві спортсменки з Лиманського району стали переможницями у Міжнародному чемпіонаті Європи з танців. Змагання проходили у грецькому місті Салоніки. Про це повідомили в Лиманській районній державній адміністрації.

11 травня 2018, 13:00
​У Роздільнянському районі відкрили виставку до 100-річчя Української революції
Роздільнянський район

Фотодокументальна виставка «100 років боротьби: Українська революція 1917-1921» продовжує мандрувати районами та містами Одеської області. Наразі експозиція прибула до Роздільнянського району.

25 квітня 2018, 13:30
​У Роздільнянському районі пройшли навчання щодо першочергових дій під час пожежі
Роздільнянський район

Тренування щодо ліквідації умовної пожежі та порятунку людей пройшли в Роздільнянській школі-гімназії №1. Зокрема, відпрацювано алгоритм дій під час проведення учбової евакуації, чітку взаємодію рятувальників, адміністрації, учнів, педагогів та технічного персоналу закладу. Про це повідомили у Родільнянській районній державній адміністрації.

23 квітня 2018, 14:45
У Саратському районі проведуть фестиваль домашнього виноробства
Саратський район

Скуштувати найкращі страви традиційної молдовської кухні та пригоститися смачними напоями зможуть гості фестивалю «X Регіональний Фестиваль майстрів традиційного домашнього виноробства». Захід відбудеться 21 квітня у селі Новоселівка Саратського району. Про це повідомив т.в.о. начальника управління туризму, рекреації та курортів Одеської обласної державної адміністрації Олександр Шека.

20 квітня 2018, 17:16
Школярів Тарутинського району закликають здавати старі батарейки та берегти довкілля
Тарутинський район

Щорічно 21 квітня Україна відзначає День довкілля. У навчальних закладах Тарутинського району проводять акцію “Здай батарейку – врятуй їжачка”, присвячену цьому екологічному святу. Про це повідомив голова Тарутинської районної державної адміністрації Іван Кюссе.

18 квітня 2018, 17:50

НОВИНИ