Новини районів

​У Болградському районі відзначили День рибалки
Болградський район


Святкові заходи з нагоди Дня рибалки пройшли на березі озера Ялпуг у Болградському районі. Зокрема, 8 команд рибаловів позмагалися за найбільший улов. Про це повідомили у Болградській районній державній адміністрації.

10 липня 2018, 10:00
​В Одеській області відсвяткують День рибалки
Біляївський район

У місті Біляївка Одеської області пройдуть святкові заходи з нагоди Дня рибалки. У неділю, 8 липня, гостей запрошують відвідати набережну річки Турунчук. Про це повідомив т.в.о. начальника управління туризму, рекреації та курортів Одеської обласної державної адміністрації Олександр Шека.

04 липня 2018, 14:30
​У Подільському районі юнак з числа дітей-сиріт отримав житло
Подільський район

Ордер на вселення та ключі від власного будинку в селі Мардарівка Подільського району отримав дев'ятнадцятирічний Дмитро Кулішинський, який є особою з числа дітей-сиріт.

20 червня 2018, 18:00
Команда Біляївського району перемогла в сільських спортивних іграх
Біляївський район

Збірна команда Біляївського району стала переможцем обласних сільських спортивних ігор-2018. Всього участь у змаганнях взяли 23 райони Одеської області. Про це повідомили в Біляївській районній державній адміністрації.

30 травня 2018, 13:30
​У Тарутинському районі пройшов І етап фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Тарутинський район

12 навчальних закладів Тарутинського району взяли участь у І етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

25 травня 2018, 10:15
​В Тарутинському районі пройшов 5-й фестиваль родинної творчості
Тарутинський район

Ювілейний фестиваль творчості «Співуча родина» пройшов у Тарутинському районі. Участь у ньому взяли 10 сімей. Про це повідомили в Тарутинській районній державній адміністрації.

21 травня 2018, 18:44
Учні шкіл Біляївського району взяли участь у І етапі гри «Джура»
Біляївський район

Учні 17 шкіл Біляївського району взяли участь у першому етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Джура». Перше місце посіли школярі з Усатівського НВК «школа-гімназія». Саме вони представлятимуть район на обласному етапі змагань.

18 травня 2018, 19:30
​Біляївські волейболістки перемогли на чемпіонаті Одеської області
Біляївський район

Збірна Біляївського району стала чемпіоном Одеської області з волейболу серед жінок. Змагання проходили у місті Березівка. Про це повідомили в Біляївській районній державній адміністрації.

16 травня 2018, 18:00
В Одеській області відбудеться дводенний етно-фестиваль
Кодимський район

Познайомитися із культурою Південного Поділля, послухати фолк-музику та скуштувати місцеві традиційні страви зможуть гості етно-фестивалю «Кодима-фест». Захід триватиме протягом двох днів, 26 та 27 травня, в селі Івашків Кодимського району.

15 травня 2018, 16:00
​Спортсмени з Одеської області стали переможцями чемпіонату Європи з танців
Лиманський район

Дві спортсменки з Лиманського району стали переможницями у Міжнародному чемпіонаті Європи з танців. Змагання проходили у грецькому місті Салоніки. Про це повідомили в Лиманській районній державній адміністрації.

11 травня 2018, 13:00

НОВИНИ