Дисциплінарне провадження щодо начальника Служби у справах дітей Одеської області триватиме близько місяця

10 серпня 2018, 13:34
Дисциплінарне провадження щодо начальника Служби у справах дітей Одеської області триватиме близько місяця

Начальника Служби у справах дітей Одеської області Аллу Кіріяк усунуть від виконання посадових обов'язків на час дисциплінарного провадження, яке триватиме близько місяця. Про це повідомив заступник голови Одеської ОДА Сергій Колебошин.

«На період провадження обов‘язки начальника Служби у справах дітей Одеської ОДА буде покладено на заступника начальника Служби Тетяну Гриневич. Це відбудеться одразу після її виходу з відпустки. За законом, дисциплінарне провадження триває місяць. За додаткових обставин, його можуть продовжити до двох місяців», — підкреслив Сергій Колебошин.

Зазначимо, за результатами провадження дисциплінарна комісія має внести відповідне подання з рекомендацією залучати чи не залучати до відповідальності Аллу Кіріяк — в залежності від того, чи буде встановлено факт дисциплінарного проступку. Відповідальність може бути у вигляді догани, попередження про неповну службову відповідність та звільнення.

Нагадаємо, четвертого серпня у соціальній мережі Facebook було оприлюднено матеріал, який, за словами його автора, може свідчити про застосування фізичної сили до вихованців дитячого притулку «Світанок». В Одеській ОДА відбулася з цього приводу нарада за участі громадськості, відділу ювенальної превенції та Служби у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації. За її результатами стало відомо, що відділ ювенальної превенції ГУНП в Одеській області проведе перевірку у дитячому притулку «Світанок». До комісії залучили професійних психологів, які спілкуватимуться із вихованцями, співробітниками закладу та волонтерами.