Деталі пожежі в економічному коледжі в Одесі

04 грудня 2019, 17:09
Gallery item

Деталі пожежі в економічному коледжі в Одесі.

Довідка про пожежу, яка виникла в Приморському р-ні м. Одеса по вул. Троїцька, 25.

04.12.2019р. о 10:12 надійшло повідомлення про задимлення на третьому поверсі 6-ти поверхової будівлі Одеського коледжу економіки та права.
Підрозділи автоматично спрямовані за підвищеним номером виклику “Пожежа Ранг 1-БІС”.
Після отримання інформації від оперативного чергового Одеської ОДА на місце інциденту виїхали керівники структурних підрозділів та перший заступник керівника В’ячеслав Овечкін.

О 10:17 по прибуттю першого відділення встановлено загорання в кімнаті на третьому поверсі, оголошено підвищений номер виклику “Пожежа Ранг 3”.
Організовано роботи по евакуації людей з 2-го та 3-го поверхів. Площа пожежі склала 700 м. кв.

О 10:47 надійшло повідомлення про двох постраждалих пожежних під час ліквідації, яких госпіталізовано каретою ШМД до кліники “Інто-Сана”.

Об 11:01 площа пожежі склала 1000 м. кв.

Об 11:13 за попередньою інформацією від “103” постраждало 8 осіб, двоє з яких — співробітники ДСНС, всіх постраждалих госпіталізовано до медичних закладів м. Одеси.

14:18 пожежу локалізовано на площі 4000 м. кв.
Каретами ШМД було доставлено до лікарень міста постраждалих 22 особи, з яких 7 співробітників ДСНС.

Загинула 1 особа.

Після локалізації пожежі структурні підрозділі щогодинно доповідають керівнику Одеської ОДА Максиму Куцому про стан потерпілих та про ліквідацію наслідків пожежі.

Завтра відбудеться засідання комісії з Техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На ній буде оприлюднена детальна інформація щодо пожежі.

Серед постраждалих:

- 15 мешканців Одеси;

- 3 мешканців Біляївського району;

- 2 мешканців Роздільнянського району;

- по 1 мешканцю з Тарутинського та Лиманського району.

Бригадами швидкої медичної допомоги безпосередньо з місця подій до медичних установ було евакуйовано 15 осіб. Ще 3 особи буди доставлені з місця проживання та 4 особи звернулися до медиків самостійно.

Постраждалі отримали опіки різного ступеня важкості та локалізації, також отруєння продуктами горіння та травми різного ступеня важкості.