Денис Ванаш зустрівся із громадськістю щодо проблем селища Затоки

05 лютого 2020, 16:14
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Заступник керівника Одеської ОДА Денис Ванаш зустрівся із громадськістю щодо проблем селища Затоки. Питання курортного селища обговорювали також представники прокуратури, правоохоронці, директори департаментів та начальники управлінь ОДА, екологи, юристи та громадські активісти.

За словами активістів, прийняття детального плану та схеми території селища Затоки є незаконним. Вони не відповідають генеральному плану. Окрім цього, у громадськості є зауваження щодо відведення земель під будівництво.

Ситуація ускладнена статусом населеного пункту. Територія селища Затоки включає рекреаційні та природоохоронні зони, тому «продаж або передача земель в приватну власність тут є незаконними», стверджують мешканці.

Активісти зазначають, що земельні ділянки Затоки переходять з комунальної власності до приватної та відбуваються рейдерські захоплення баз відпочинку.

Прокуратура повідомила, що за декількома порушеннями вже відкриті провадження. Під час зустрічі сторони окреслили питання, які потрібно вирішити в першу чергу.

«Одеська обласна державна адміністрація відкрита до діалогу і буде сприяти консолідації всіх зусиль для вирішення конфлікту. Ми бачимо ситуацію, коли протягом тривалого часу органами державної влади не здійснено належного реагування. Коли відбуваються дії, які суперечать закону, а сільська рада на місцях абсолютно не прислухається до громадян та веде свою політику. Надалі ми будемо здійснювати контроль та комунікацію з усіма сторонами цієї ситуації для якнайшвидшого вирішення конфлікту. Наголошую, що ми детально розберемося в законності плану забудови території, та розподілу земельних ділянок в рекреаційній зоні», – зазначив заступник керівника ОДА Денис Ванаш.

Також заступник керівника ОДА доручив всім правоохоронним органам надати повну інформацію щодо наявних кримінальних проваджень та строків їх виконання.