Денис Ванаш: на Одещині «Велике будівництво» продовжиться під час карантину

26 березня 2020, 13:51
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Заступник керівника Одеської обласної державної адміністрації Денис Ванаш перевірив хід ремонту траси Р-33. Наразі будівельники працюють на 245-му кілометрі дороги у районі села Борщі.

Денис Ванаш підкреслив, що під час карантину реалізація проєкту Президента України «Велике будівництво» в Одеській області не зупиняється.

«Володимир Зеленський наголосив, що під час карантину роботи на головних інфраструктурних об'єктах продовжаться. І я хочу запевнити, що Одеська область не є виключенням. Це стосується як дороги Р-33, так і шкіл, садочків та стадіонів, будівництво яких було заплановано на цей рік. Звісно, працювати на майданчиках люди будуть у засобах індивідуального захисту та дотримуючись безпечної відстані», — зазначив заступник керівника Одеської ОДА Денис Ванаш.

Довідково
Загальна протяжність автомобільної дороги загального користування державного значення Р-33 Вінниця – Турбів – Гайсин – Балта – Велика Михайлівка – /М-16/ 358,9 км, із яких територією Одещини, паралельно із державним кордоном Республіки Молдова, пролягає 156,8 км.

Автодорога проходить через 6 районів області (Балтський, Подільський, Окнянський, Захарівський, Великомихайлівський, Роздільнянський) від кордону Вінницької області до автодороги міжнародного значення М-16 Одеса – Кучурган (на м. Кишинів) через міста Балта, Подільськ, Захарівка, Велика Михайлівка. По ній здійснюється інтенсивний рух великовагових автотранспортних засобів.