День Святого Миколая у Білгород-Дністровському районі

20 грудня 2019, 10:30
День Святого Миколая у Білгород-Дністровському районі

За ініціативи голови Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Сергія Ільченка День Святого Миколая на Білгород-Дністровщині пройшов під яскравим і добрим знаком уваги до дітей.

І саме таку довгоочікувану зимову казку влаштували у кінотеатрі «Атмосфера» профільні служби, що опікуються проблемами дітей соціально незахищених верств населення спільно з працівниками відділу культури райдержадміністрації для дітей пільгових категорій, з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців будинків сімейного типу та дітей з родин, які опинились в складних життєвих обставинах.

Привітати дітей та їх батьків зі святом завітала заступник голови райдержадміністрації Альона Шихалієва. Від імені очільника району на адресу присутніх лунали найщиріші побажання здоров'я, миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла, а діточкам – зростати здоровими, добрими і щасливими.

Для гостей традиційно організовано цікаву розважальну програму за участю казкових героїв, аматорських дитячих колективів.

За сприяння голови районної державної адміністрації Сергія Ільченка діти отримали солодкі подарунки та неймовірні враження.