​Чотири райони Одеської області отримали мобільні кейси для надання адмінпослуг «на дому»

26 червня 2018, 15:19
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Болградський, Біляївський, Любашівський та Лиманський райони регіону отримали мобільні кейси для надання адміністративних послуг. Вони передбачають комфортний та якісний сервіс «на дому», зокрема, для людей з інвалідністю та громадян похилого віку.

«Згідно Меморандуму, який був підписаний між Одеською ОДА та «Фондом Східна Європа», чотири мобільних ЦНАПи ми передаємо в райони Одеської області. Адже є певна категорія громадян, яким тимчасово або постійно, на жаль, важко самостійно прибути до ЦНАПу. Такі мобільні валізи забезпечують надання їм адмінпослуг просто вдома», — підкреслив під час передачі кейсів голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, центр-кейси — це мобільні валізи, всередині яких знаходиться все необхідне обладнання для якісного надання адміністративних послуг. До базової комплектації входять ноутбук, прилад для зчитування ID-паспортів, принтер, сканер, копіювальна машина та безпровідний термінал. Центр-кейси є водо- та ударостійкими.

Нагадаємо, 22 лютого відбулося урочисте підписання Меморандуму між Одеською ОДА та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» про співпрацю у рамках реалізації в Одеській області проекту «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» на 2015-2019 роки за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва в Україні.