Центр підтримки експорту - путівник для виходу на зовнішні глобальні ринки

09 липня 2019, 14:55
Центр підтримки експорту - путівник для виходу на зовнішні глобальні ринки

У сучасних умовах стабільний розвиток країни не можливо уявити без його інтегрованості у світове господарство. Зовнішня торгівля є засобом зростання продуктивності ресурсів, збільшення обсягів виробництва, і як наслідок, економічного зростання країни. Вона має важливе значення у формуванні тенденцій економічної динаміки України, де значне місце відводиться експорту.

В одеському регіоні є багато компаній, продукція яких є конкурентоздатною, а потенціал виробництва значно перевищує внутрішні потреби країни. Однак на цьому шляху підприємці зустрічаються з багатьма труднощами, які не завжди можна подолати самостійно.

Визнаючи, виникаючі під час активізації експортної процедури, виклики Максимом Степановим було ініціювано утворення Центру підтримки експорту. Це потужний інструмент, який допомагає вже існуючим та потенційним експортерам одеського регіону. Він є платформою для міжнародного співробітництва між українськими підприємцями та їхніми закордонними партнерами.

Центр підтримки експорту — це своєрідний путівник для виходу на міжнародні ринки, розвитку бізнесу та покращення ділового клімату компаній, який вже з квітня активно набирає обертів у своїй діяльності.

Ми готові допомагати, відкриті до діалогу та прагнемо дати новий імпульс для розвитку нашого регіону і всієї країни!
Двері Центру підтримки експорту відкриті за адресою:
м. Одеса, вул. Приморська, 6,
пн. – чт. з 09:00 по 18:00,
пт. з 09:00 – 17:45,
Тел.: +38(048) 737 51 77,
E-mail: info@esc.in.ua,
Веб-сайт: www.esc.in.ua

Сюжет за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=yc983ceki8g