Болградський район визначає серед пріоритетів безпеку населення і територій

12 грудня 2018, 18:14
Болградський район визначає серед пріоритетів безпеку населення і територій

Громада Болградського району відносить до пріоритетів на 2019-2021 роки безпеку територій і населення. Про це йшла мова на першому засіданні Ради регіонального розвитку району.

«Дуже важливим є питання безпеки на території Болградського району. Програма «Безпечна Болградщина» включає встановлення камер відеоспостереження і створення єдиного центру кризових ситуацій, звідки дані будуть передаватися у відповідні служби для оперативного вирішення», – зазначив голова Болградської райдержадміністрації Денис Мусієнко.

За його словами, у місті Болград і деяких селах вже встановлені камери. Протягом наступних двох років будуть охоплені інші населені пункти.

Окрім того, він підкреслив, що місцева влада має достатньо інструментів для реалізації власних перспективних планів, якщо глобально громади підтримує Президент Петро Порошенко. «Звичайно, це можливо лише у тісній співпраці усіх гілок влади, злагодженій комунікації та взаєморозумінні між райдержадміністрацією, районною та місцевими радами», – наголосив Денис Мусієнко.

Радник голови Одеської облдержадміністрації Іван Пітак, присутній на Раді, також підкреслив, що успіх плану розвитку Болградського району можливий лише завдяки спільним зусиллям.