Близько 28 тисяч гостей відвідали «Бесарабський ярмарок» в Одеській області

27 серпня 2018, 12:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Масштабний 13-й фестиваль «Бесарабський ярмарок» відвідали близько 28 тисяч гостей. Захід тривав два дні, 25 та 26 серпня, в смт Тарутине. На ярмарок завітали гості з різних областей України, а також з Німеччини, Польщі, Литви, Болгарії та Молдови.

«Бесарабський ярмарок — це можливість зануритися у місцевий колорит, скуштувати різноманітні страви та напої, отримати позитивні емоції від виступів музик. Його відвідують не лише українці, а й багато іноземних гостей. Відтак, з боку Одеської обласної державної адміністрації велика увага приділяється розвитку інфраструктури та, зокрема, автошляхам. У 2019 році заплановано ремонт дороги Арциз-Сарата-Тарутино. За рахунок коштів від митного експерименту вже розроблено проектно-кошторисну документацію. Цьогоріч пріоритетом є закінчення ремонту траси Одеса-Рені, яка з’єднує південні райони Одеської області», — підкреслила заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

Зазначимо, гості фестивалю мали змогу відвідати виставку декоративно-прикладного мистецтва, взяти участь у кулінарному шоу “Фестиваль борщу”, а також послухати народні пісні у виконанні художніх колективів та гостей фестивалю. Окрім того, на глядачів очікували виступи українських зірок.

Нагадаємо, Бесарабський ярмарок проводили ще на початку XVIII сторіччя. Тоді мешканці регіону з'їжджалися на ринок у селище, що було розташоване між великими містами. В Україні традицію відновили у 2004 році.