Близько 14 тисяч гостей відвідали рок-фестиваль «Дунайська Січ» на півдні Одеської області

02 липня 2018, 15:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

У місті Ізмаїл Одеської області пройшов 5-й Міжнародний рок-фестиваль «Дунайська Січ», який відвідали близько 14 тисяч гостей. Про це повідомила начальник управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації Олена Олійник. Для шанувальників сучасної рок-музики виступили 18 гуртів з України, Естонії та Білорусі.

«За два дні фестиваль відвідали не лише мешканці України, а й іноземні гості. Вже другий рік поспіль у ньому беруть участь гурти з інших країн. Гурти з Естонії та Білорусі виконували для шанувальників пісні не лише рідною, а й українською мовою», — підкреслила Олена Олійник.

Окрім того, 30 червня учасники рок-фестивалю виступили у військових частинах Болграду, Ізмаїлу, Кілії, Вилкове та на острові Зміїний.

Зазначимо, основна мета рок-фестивалю «Дунайська січ» — популяризація і розповсюдження української музичної культури, а також підтримка патріотичного духу. Для гостей фесту було організовано виставку сучасного військового спорядження та озброєння українських прикордонників та воїнів морської охорони, палатки з виробами народних майстрів, а також дитячі атракціони. Окрім того, гостям показали байк-шоу за участі мотоклубів Одеської області.

Нагадаємо, на початку червня в Одесі пройшов IV Міжнародний музичний фестиваль ODESSA CLASSICS. За десять днів його відвідали більше 20 тисяч людей. Найбільший в Україні фестиваль класичної музики відбувся за підтримки голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова. На його проведення було спрямовано 980 тисяч гривень за обласною комплексною програмою «Культура Одещини — 2017-2019 роки».