Близько 10 тисяч гостей відвідали ярмарок на честь дня народження Одеської області

03 березня 2018, 18:10
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

86-й день народження Одеської області відсвяткували масштабним ярмарком 3 березня, який відвідали близько 10 тисяч гостей. Присутні взяли участь у змаганнях, конкурсах, майстер-класах; куштували смаколики та обирали найкращі голубці.

Ініціатор ярмарку «Скарби Одещини», голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, також долучився до святкування – ознайомився із продукцією, скуштував страви з різних районів, а також взяв участь у майстер-класах.

«27-го лютого 1932 року була заснована Одеська область, і цьогоріч ми відмовилися від традиційних привітань, і вирішили зробити такий масштабний ярмарок. І це дуже символічно, адже саме у цей день, 3 березня 2014 року, були намагання зняти український прапор. Це був день, коли Одеську область відстояли в складі незалежної України», - зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

До 86-ої річниці Одеської області майстри та мешканці регіону вишили 7-ми метровий оберіговий рушник, який представили на ярмарку. Його створювали понад 3 роки. В процесі взяли участь понад 1000 людей з усіх районів області. Найменший учасник – 3-річна малеча. У вишивці рушника застосовано 10 технік швів, притаманних одеському регіону.

26 районів області стали промоутерами найкращих локальних брендів та виробників. Окрім того, на ярмарку «Скарби Одещини» відбувся "батл голубців". У гастрономічній битві змагалися українська, молдовська та болгарська культура. За перше місце змагалися три райони області. Переможцем став Кодимський, приготувавши 2 000 голубців, друге місце розділили Арцизький та Ізмаїльський райони, які приготували по 500. Також гостей розважали народними танцями та піснями, демонстрацією національних костюмів; проходили також поросячі перегони, конкурси та розваги. Діти та дорослі брали участь у майстер-класах. Аби святковий настрій не зіпсував дощ або сніг, було облаштували критий павільйон, де розмістили фуд-корт, зону розваг та конкурсів. У ньому також розташувалися одеські ресторани, завдяки яким відвідувачі мали змогу обирати різноманітну їжу в одному місці.