​BeSmart: онлайн розбір пробного ЗНО з української мови та літератури переглянули більше 36000 разів

27 березня 2019, 14:30
​BeSmart: онлайн розбір пробного ЗНО з української мови та літератури переглянули більше 36000 разів

За тиждень відеорозбір пробного тесту з української мови та літератури зібрав понад 36 тисяч переглядів на YouTube-каналі «BeSmart / Будь розумним». Такий проект в Україні реалізується вперше. Мета — допомогти випускникам якісно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.

«На освітній платформі BeSmart можна також переглянути детальні роз’яснення пробних тестів з математики, біології, хімії, фізики, географії та історії України. Для цього достатньо перейти за посиланням та приділити процесу півтори-дві години», — підкреслив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

Зазначимо, це — спільний проект освітньої платформи ВеSmart, Міністерства освіти і науки, Українського центру оцінювання якості освіти. Кожен може оперативно перевірити власні знання та дізнатися, чому та чи інша відповідь є правильною. Всі відеоматеріали зібрано за посланням — https://www.eduget.com/uk/course/list/rozbir_probnogo_zno_2019-195

Нагадаємо, онлайн-платформа BeSmart, яку впроваджено за ініціативи голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова, доступна в будь-якій точці світу. Це — 14 курсів з основних предметів ЗНО, які містять понад 2000 відео-уроків, лекцій та конспектів. Окрім підготовки до ЗНО, матеріали використовують також вчителі та школярі під час уроків. Зараз на платформі зареєстровано близько 100 тисяч користувачів.