Арцизький аграрний ліцей отримав нову сільськогосподарську техніку

10 жовтня 2018, 17:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item


Учні ДНЗ «Арцизький професійний аграрний ліцей» проходитимуть практичні заняття на новій сільськогосподарській техніці. Для освітнього закладу придбано сучасний трактор англійського виробника та чотирикорпусний обертовий навісний плуг.

«Наразі працедавці, які займаються аграрним бізнесом, дуже потребують професіоналів, які вміють працювати на сучасній техніці. Тому для голови Одеської облдержадміністрації Максима Степанова взагалі не стояло питання, чи розвивати напрям професійно-технічної освіти. Це один з його пріоритетів. Цьогоріч за кошти бюджету ми придбали для п'яти навчальних закладів регіону трактори для практичних занять. Вперше за роки незалежності України. Також ми відремонтували декілька гуртожитків профтехучилищ, придбали кілька комп'ютерних класів. І не збираємося на цьому зупинятися! Ця сільськогосподарська техніка - це не подарунок, а той навчальний інструмент, який ми вам із задоволенням передаємо, аби ви отримали класну спеціальність і працювали із задоволенням в нашій країні», — зазначив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин під час вручення нової техніки.

У ДНЗ «Арцизький професійний аграрний ліцей», що знаходиться у селі Теплиця, отримують професію 349 осіб. Підготовка фахівців здійснюється за професіями «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «водій автотранспортних засобів категорії «С1», «кухар», «офісний службовець». Освіту у закладі отримують мешканці Арцизького, Саратського, Тарутинського, Кілійського, Болградського, Білгород-Дністровського Ренійського та Кодимського районів.

Зазначимо, цьогоріч вже чотири заклади професійної освіти Одеської області отримали нову сільськогосподарську техніку. Зокрема, сучасні трактори передано до Ананьївського та Ісаєвського професійних аграрних ліцеїв, а також до Північного центру професійної освіти.

Нагадаємо, модернізація та розвиток професійно-технічної освіти — один із ключових пріоритетів програми голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «О-12. Дванадцять кроків назустріч сучасній освіті». Нові стандарти підготовки фахівців формуються у партнерстві з бізнесом регіону. Відтак, випускник професійно-технічного закладу має отримати гарантоване робоче місце, а працедавець – професіонала.