Арцизькі школи отримали новий україномовний дидактичний матеріал

01 липня 2019, 16:45
Gallery item
Gallery item

З метою переходу на навчання українською мовою у школах Арцизького району, де викладають мовами національних меншин, відділом освіти, молоді та спорту Арцизької райдержадміністрації було закуплено та вже отримано різноманітний дидактичний матеріал для полегшення переходу учнів на навчання українською мовою.

Так, для Арцизького НВК «ЗШ І-ІІІ ст. № 4 -ліцей», Арцизької ЗШ І-ІІІ ст. № 5, Виноградівської ЗШ І-ІІІ ст., Главанської ЗШ І-ІІІ ст., Деленського ЗЗСО І-ІІІ ст., Задунаївської ЗШ І-ІІІ ст., Новоіванівської ЗШ І-ІІІ ст., Острівненської ЗШ І-ІІ ст., Холмсьої ЗШ І-ІІІ ст. та Новокапланського ЗЗСО І-ІІ ст. придбано україномовні дидактичні матеріали з математики та географії, а саме: набори класного вимірювального інструменту; тригонометричне коло; набори стереометричні; набори геометричних фігур «Нане»; глобуси фізичні і політичні, моделі-глобуси «Будова Землі»; телурії, моделі «Циклони і антициклони»; колекції «Залізна руда і продукти її переробки» «Мінерали і гірські породи», «Палеонтологічна», «Корисні копалини», «Нафта і продукти її переробки».

Окрім того, перелічені школи отримають вимірювальні прилади: курвіметри, гігрометри, анемометри, компаси, термометри демонстраційні, барометри-анероїди, комплекти карт України та географічних карт світу.