Абітурієнти Одеської області почали реєструватися на ЗНО-2019

05 лютого 2019, 17:00
Абітурієнти Одеської області почали реєструватися на ЗНО-2019

Реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 5 лютого по 25 березня. Очікується, що документи подадуть близько 17 тисяч учасників з Одеського регіону. Серед них — випускники шкіл, учні закладів професійно-технічної та вищої освіти. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

«Як і раніше, абітурієнти можуть скласти тестування щонайбільше з чотирьох предметів. Бажаємо, аби кожен встиг якісно підготуватися та отримати найвищі бали! Саме для цього за ініціативи голови ОДА Максима Степанова було впроваджено онлайн-платформу BeSmart, де можна переглядати відео-лекції та тренуватися на всіх типах тестів», — підкреслив директор департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак.

Зазначимо, основна сесія ЗНО розпочнеться 21 травня тестуванням з математики, а завершиться 13 червня іспитом з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 27 травня, з англійської мови — 28 травня, з фізики — 30 травня, з історії України — 4 червня, з біології — 6 червня, з географії — 11 червня.

Нагадаємо, покращити свої знання, а також підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання можна за допомогою безкоштовної онлайн-платформи BeSmart, яку було впроваджено за ініціативи голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова. На сайті розміщено 2 000 уроків і 20 000 тестів від провідних освітян. Щоденно та за індивідуальним графіком курси можна використовувати у всіх регіонах України, в тому числі, на тимчасово окупованих територіях.