21 липня Одеська область прийматиме матч за Суперкубок України–2018

19 липня 2018, 16:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

21 липня на стадіоні «Чорноморець» за Суперкубок України–2018 зіграють київське «Динамо» та донецький «Шахтар». В Одеській обласній державній адміністрації пройшла прес-конференція з приводу організації матчу, який розпочнеться о 21:00.

«Проведення Суперкубку для Одеського регіону — важлива спортивна, а також культурна й туристична подія. Про це свідчить той факт, що квитки активно продаються і на стадіоні очікуємо аншлаг. Дуже правильним є рішення організаторів щодо виділення безкоштовних квитків для наших ветеранів АТО, для дітей-сиріт, малечі з Донецької та Луганської областей, а також для дітей, позбавлених батьківського піклування», — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Під час прес-конференції організатори матчу відкрили ім’я Амбасадора Суперкубку. Ним став співак Сергій Пархоменко, відомий як «Поліграф ШарікOFF».

Зазначимо, протягом трьох днівна промо-автомобілі Суперкубок мандруватиме вулицями Одеси, аби всі охочі змогли сфотографуватися з ним.

Нагадаємо, охороняти порядок під час проведення матчу будуть 1 200 поліцейських. Зокрема, й «Поліція діалогу».