Миколаївський район: проведено 2 районний етап щорічного Всеукраїнського дитячого конкурсу «Книгоманія – 2020»

10 березня 2020, 15:20
Миколаївський район: проведено 2 районний етап щорічного Всеукраїнського дитячого конкурсу «Книгоманія – 2020»

З метою популяризації культури читання серед дітейта виховання підростаючого покоління, у бібліотеках Миколаївського району було проведено 2 районний етап щорічного Всеукраїнського дитячого конкурсу «Книгоманія – 2020».

Проведення зазначеного заходу дає можливість його учасникам здобути перемогу завдяки систематичному читанню та переконатися у тому, що вони не самотні у своїх літературних уподобаннях, заразом і подискутувати про улюблені книжки.

За умовами конкурсу «Книгоманія 2020» критеріями оцінювання стало ведення щоденника, кількість прочитаних книг із позашкільної програми, власна думка про прочитане, тобто, цей конкурс показав дітям, що можна бути успішним, якщо багато вдумливо читаєш і умієш аналізувати.

За результатами учасників було нагороджено дипломами за участь у конкурсі, а переможці отримали грамоти та подарункові сертифікати. За звання «Найкращий читач України -2020» переможці районного конкурсу будуть змагатися у 3 етапі конкурсу, який відбудеться 26 березня 2020 року в Одеській обласній дитячій бібліотеці ім. В. Катаєва.