​15 команд Одещини взяли участь в обласній студентській «Лізі Сміху»

20 квітня 2018, 16:15
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

15 команд Одеської області взяли участь у відбірковому фестивалі студентської обласної «Ліги Сміху». Захід проводиться вперше. Між собою змагаються студенти вищих навчальних закладів та закладів професійно-технічної освіти регіону. Фестиваль організовано Одеською обласною державною адміністрацією.


«Одеська обласна державна адміністрація в рамках програми «Молодь Одещини» виділила кошти на організацію обласної «Ліги Сміху». На проведення усіх етапів змагань першого сезону передбачено майже 200 тисяч гривень. Це надзвичайно важливий фестиваль, адже тут змагається молодь з різних районів області. Ми з нетерпінням очікуємо цікавих виступів команд», - розповів заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.


Обласна студентська «Ліга Сміху» складається з відбіркових турів та чотирьох етапів. Після відбіркового туру до 1/8 фіналу проходить 12 команд, за якими буде закріплено тренера зі складу журі.


Зазначимо, проведення Одеської обласної студентської «Ліги Сміху» заплановано департаментом освіти і науки ОДА з метою створення умов для інтелектуального самовдосконалення молоді та творчого розвитку особистості.