Новини

Максим Степанов: Про програми підтримки АПК має дізнатися кожен фермер області
22 травня 2018, 19:10

Про урядові та регіональні програми підтримки АПК має дізнатися кожен фермер Одеської області. Відповідне завдання поставив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов 22 травня під час виїзної розширеної апаратної наради Одеської ОДА в Ананьївському районі.

Урядовий контакт-центр приймає заяви мовою жестів
22 травня 2018, 18:00

Громадяни із порушенням слуху можуть звернутися до органів виконавчої влади через Урядовий контактний центр. Скарги чи пропозиції приймають мовою жестів за допомогою Skype-зв'язку. Про це повідомила директор департаменту соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної адміністрації Лілія Коваленко.

Майбутнім лікарям Одеської області презентували вакансії у медичних закладах районів
22 травня 2018, 17:30

В Одеській області відкрився «Ярмарок вакансій» для майбутніх медиків. Випускники скористалися можливістю дізнатися про умови праці в різних медзакладах регіону, знайти місце для проходження інтернатури та навіть домовитися про працевлаштування прямо під час заходу. Організатором ярмарку став департамент охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації.

Шість професійно-технічних навчальних закладів Одеської області отримають нову сільськогосподарську техніку
22 травня 2018, 16:15

Шість професійно-технічних навчальних закладів Одеської області цьогоріч отримають нову сільськогосподарську техніку для практичних занять студентів. Зокрема, сьогодні, 22 травня 2018 року, Ананьївський професійний агарний ліцей отримав новий трактор, на якому навчатимуться майбутні фахівці аграрного сектору.

В Одеській області розпочалося ЗНО-2018
22 травня 2018, 11:00

Сьогодні абітурієнти Одеської області складають зовнішнє незалежне оцінювання з математики. Близько 8,5 тисяч випускників регіону зареєструвалися на проходження тесту з цього предмету.

​Райони Одеської області відзначили День Європи​
21 травня 2018, 16:25

Цими вихідними райони Одеської області долучилися до святкування Дня Європи в Україні.

В Одеській області представили «Арсенал ідей для Нової української школи»
21 травня 2018, 14:47

Новітнє інтерактивне та мультимедійне обладнання, сучасні учнівські меблі, оновлені кабінети природничо-математичних предметів та багато іншого змогли побачити відвідувачі простору «Арсенал ідей Нової української школи», який представили в Одеській області. Виставка проводиться за ініціативи голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова та за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

В Одеській області відкрилась фотовиставка відомих хорватських митців
20 травня 2018, 15:25

В Одеському літературному музеї на честь Дня Європи, 19 травня, відкрилася виставка «Спалах різноманітності» двох хорватських авторів – Маріо Ромулича та Дражена Стойчича. У церемонії відкриття взяв участь голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Святкування Дня Європи в Одеській області продовжилося регатою та повітряним шоу
19 травня 2018, 15:30

В Одеській області стартувала парусна регата “Хвилі Європи”. Змагання присвячено святкуванню Дня Європи, їх учасниками стали 7 вітрильних яхт. У церемонії відкриття регати взяла участь заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

​Понад 200 держслужбовців Одеської ОДА та містян склали тест з англійської мови
19 травня 2018, 12:02

На честь святкування Дня Європи співробітники Одеської обласної державної адміністрації та всі бажаючі пройшли відкрите незалежне тестування з англійської мови.

НОВИНИ РАЙОНІВ