Новини

В Одеській ОДА відбулася зустріч із представниками проекту ЄС «Право-Justice»
17 серпня 2018, 16:40

В Одеській обласній державній адміністрації відбулася зустріч першого заступника голови ОДА Олександра Терещука із представниками проекту Європейського Союзу «Право-Justice», який підтримує реформу сектору юстиції та правосуддя в Україні.

​В Одеській області ще один заклад профтехосвіти отримав нову сільськогосподарську техніку
17 серпня 2018, 15:15

Вперше за 27 років ДНЗ «Ісаєвський професійний аграрний ліцей» отримав нову сільськогосподарську техніку. Для практичних занять студентів придбано сучасний трактор італійського виробника, дискову борону, культиватор, плуг та оприскувач. Окрім того, оновлено матеріально-технічну базу гуртожитку.

​Розмитнення контейнерів в Одеській області принесло бюджету 15,5 мільярдів гривень
17 серпня 2018, 12:30

За 7 місяців 2018 року до держскарбниці перераховано 15,5 мільярдів гривень від розмитнення контейнерів в Одеській області. Про це повідомили у департаменті економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації.

Новий освітній простір: в Лиманському районі триває масштабна реконструкція школи
17 серпня 2018, 10:32

В Лиманському районі Одеської області триває реконструкція Красносільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Тут створюють новий освітній простір. Заклад розраховано на понад 600 учнів та 46 вчителів. Про це повідомив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

​В Одеській ОДА знайшли кошти на продовження реставраційних робіт Аккерманської фортеці
16 серпня 2018, 15:30

Одеська обласна державна адміністрація віднайшла кошти на продовження реставраційний робіт, аби попередити руйнацію північно-західної частини Аккерманської фортеці. Йдеться про понад 2 мільйони 380 тисяч гривень. Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

​На півдні Одеської області пройде фестиваль «Кубейський мегдан»
16 серпня 2018, 14:27

18 серпня у селі Кубей Болградського району пройде фестиваль «Кубейський мегдан». На гостей чекатимуть майстер-класи, етномузика і танці, а також спортивні змагання та перегони на віслюках. Про це повідомили в управлінні туризму, рекреації та курортів Одеської обласної державної адміністрації.

​Експорт, програми підтримки та контроль якості: підприємства регіону можуть отримати консультації в Одеській ОДА
16 серпня 2018, 10:00

Одеська обласна державна адміністрації продовжує консультувати підприємців. Зокрема, під час наради із керівниками компаній харчової та переробної промисловості, яка напередодні пройшла в Одеській ОДА, йшлося про урядові та регіональні програми підтримки, можливості для розширення експорту, а також законодавчі зміни.

Жоден з учасників тендеру на ремонт одеського Палацу Спорту не надав необхідний пакет документів
15 серпня 2018, 15:35

Тендер на проведення капітального ремонту у будівлі одеського Палацу Спорту не виявив переможця. Причина — компанії не надали необхідний пакет документів, який би засвідчував достатній досвід у проведенні робіт подібного рівня. Про це повідомив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

​В Одеській області утворено 2040 додаткових місць у дитячих садках
15 серпня 2018, 12:00

За минулий навчальний рік в Одеській області було створено 2040 додаткових місць у закладах дошкільної освіти. Це дозволило зменшити чергу з 5,2 до 2,9 тисяч дітей. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

В Одеській області запрацює сучасний комплекс зі зберігання і перевалки скрапленого газу
15 серпня 2018, 09:57

В Ізмаїльському районі Одеської області до кінця року введуть в експлуатацію сучасний комплекс зі зберігання і перевалки скрапленого вуглеводневого газу ТОВ «Еконоватіка». Наразі завершується друга черга будівництва. Сума іноземних інвестицій склала 4 мільйона євро.

НОВИНИ РАЙОНІВ

Біляївський район

​В Одеській області відсвяткують День рибалки

04 лип. 2018 року 02:25
Болградський район

​У Болградському районі відзначили День рибалки

10 лип. 2018 року 10:36