Новини

Максим Степанов: За роки війни на Сході українці стали нацією захисників
14 жовтня 2018, 14:04

«За роки війни на Сході українці, без перебільшення, стали нацією захисників. Усі ми – різні. Ви маєте різні звання. Хтось має військовий досвід. Хтось для себе лише обирає цей шлях, як наші ліцеїсти. Але у цю хвилину всі тут присутні – захисники нашої країни. І головне, ні в кого немає сумніву – нам є, кого захищати. І нам є, що захищати. І ми віримо у перемогу!», – підкреслив Максим Степанов.

В Одеській області пройшов козацький фестиваль
13 жовтня 2018, 16:52

Близько чотирьох тисяч людей відвідали козацький фестиваль «Покрова героїв» у селі Кам’яне Савранського району. Захід розпочався відкриттям пам’ятникі «Героям трьох поколінь» та «Героям Небесної Сотні». Гості фестивалю мали нагоду взяти участь у різноманітних майстер-класах, скуштувати місцеві страви та насолодитися концертом.

В Одеській області відзначили найсумлінніших платників податків
12 жовтня 2018, 16:00

Тридцять п’ять підприємств Одеської області стали переможцями регіонального рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017». Серед них — компанії різних галузей: аграрної, будівельної, культурної, фінансової та промислової.

В Одеській області вшанували пам‘ять жертв Голокосту
12 жовтня 2018, 14:59

Присутні згадали страшний злочин, скоєний окупантами у ніч з 22 на 23 жовтня 1941 року в Одесі. Тоді було вбито, за різними даними, від 22 до 30 тисяч людей. Серед жертв були представники єврейського населення міста та інші переслідувані.

До кінця року всі медичні заклади первинної ланки Одеської області мають укласти договори з нацслужбою здоров’я
12 жовтня 2018, 14:00

До кінця 2018 року всі медичні заклади первинної ланки Одеської області мають укласти договір з Національною службою здоров’я України. Задля цього заклад має реорганізуватися у некомерційне комунальне підприємство та зареєструватися в електронній системі охорони здоров’я. Наразі з 48 установ первинної ланки регіону лише 19 уклали договори, що є низьким показником серед областей України. Про це, під час зустрічі з головними лікарями первинки, повідомила радник голови Одеської ОДА з медичних питань Олена Теряєва.

​Максим Степанов нагородив військових Одеської області з нагоди Дня захисника України
12 жовтня 2018, 11:22

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов нагородив військовослужбовців почесними грамотами, а також подякував їм за вірність присязі та захист національного суверенітету. Урочисте зібрання відбулося з нагоди Дня захисника України.

​В Одеській області почали капітальний ремонт на дорозі між селами Лиманське та Градениці
11 жовтня 2018, 14:00

В Одеській області розпочався капітальний ремонт на ділянці дороги Т-16-25 КПП «Кучурган»-Біляївка-Маяки-Овідіополь.

В Арцизькому районі відкрили сучасний спортивний комплекс
11 жовтня 2018, 11:25

У місті Арциз Одеської області відкрили сучасний спортивний комплекс. Він поєднує в собі футбольне міні-поле, баскетбольні та волейбольні майданчики, тир для стрільби та гімнастичні снаряди. Новий об’єкт спортивної інфраструктури розташований на території загальноосвітньої школи №5.

​У Красносілці триває реконструкція школи на 600 учнів
10 жовтня 2018, 18:00

У Лиманському районі Одеської області тривають масштабні роботи зі створення нового освітнього простору у Красносільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Сьогодні навчальний заклад відвідав голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Арцизький аграрний ліцей отримав нову сільськогосподарську техніку
10 жовтня 2018, 17:30

Учні ДНЗ «Арцизький професійний аграрний ліцей» проходитимуть практичні заняття на новій сільськогосподарській техніці. Для освітнього закладу придбано сучасний трактор англійського виробника та чотирикорпусний обертовий навісний плуг.

НОВИНИ РАЙОНІВ

Біляївський район

​В Одеській області відсвяткують День рибалки

04 лип. 2018 року 02:25
Болградський район

​У Болградському районі відзначили День рибалки

10 лип. 2018 року 10:36